Про це він розповів на своєму каналі.

На думку військового, заміна герба на «Батьківщині-матері» - це вердикт Україні після розвалу Радянського Союзу, насправді же Україна майбутнього має будуватися зовсім на інших засадах, на інших підставах, а всі зміни треба проводити зсередини, а не ззовні.

«Якщо є на теренах України якісь радянські символи, якесь радянське минуле, то це також частка історії України, приклад присутності чужої волі на теренах України. Ми маємо аналізувати і робити висновки, а не переклеювати і рапортувати, що це все зроблено», - пояснює Святослав Дубина.

Принагідно він згадує також і літак «Мрію», який побудували ще у Радянському Союзі і який ми знову хочемо відтворити. А відтак, стверджує військовий, виникає питання, чого ми хочемо: відтворити частку Радянського Союзу чи продемонструвати, що Україна існувала і до, і під час Радянського Союзу, створювала високотехнологічні винаходи? А Україні, підкреслює він, дійсно є чим пишатися, українці дуже ефективно розвивали свої навички і демонстрували свій інтелект, особливо закордоном.

«Тому треба міняти не наліпки, а основу. Для того, щоб цю основу змінити, треба передусім усвідомити той факт, що ми маємо на новій базі, зрозуміти, навіщо ми будуємо Україну, як вона буде позиціонуватися у геополітиці, вчим вона буде вигідна нашим партнерам. Союзникам, як ми будемо долати наших ворогів. Це має закладатися в основу майбутньої України», - стверджує Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман пояснив, що вдаритися кінчиками шпаг після змагання з фехтування замість того, щоб тиснути на руки, це нормальна практика.

Також Знай.ua писав про те, що Золотарьов розповів про саміт миру в Саудівській Аравії.