Державні інспектори Державної екологічної інспекції у Харківській області, провели розрахунок шкоди, яка була завдана довкіллю через руйнацію корпусів та будівель Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського, спричинена російською агресією.

Згідно з отриманими даними, починаючи з березня 2022 року, окупаційні сили руйнували університет за допомогою масових ракетних ударів. В результаті цих агресивних дій було заподіяно значні матеріальні збитки, а також серйозно підірвано інфраструктуру та територію закладу.

Будівлі спортивного комплексу, навчальних і лабораторних корпусів стали об'єктом обстрілів з боку окупаційних військ Російської Федерації. Пожежі виникли в наслідок палючих ракетних ударів, що призвело до руйнування будівель адміністративного та імпульсного корпусів, лабораторій, складів та виробничих приміщень.

Представники Державної екологічної інспекції зафіксували шкоду, заподіяну довкіллю через злочинні дії агресора на території університету. Загальна сума розрахованих збитків оцінюється приблизно у 150 млн гривень. Зокрема, збитки від засмічення земельних ресурсів становлять близько 149 млн 334 тис. гривень, а площа засмічених земельних ресурсів складає 7535 м2. Щодо пожеж, загальна площа внаслідок ракетних ударів перевищує 1850 м2. Збитки від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря під час пожеж оцінюються в 447 159 гривень, а збитки від пошкодження дерев до ступеня припинення росту складають майже 145 тис. гривень.

Матеріали, що стосуються цих подій, передані Управлінню Служби Безпеки України в Харківській області. Державні інспектори продовжують виявляти збитки, заподіяні довкіллю через російську агресію.

Популярні новини зараз
Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще