Про це він розповів на своєму каналі.

««CNN» показав репортаж про вкрадених українських дітей. І там, звичайно ж, згадали, що путін за це вже у розшуку, львова-бєлова за це у розшуку. Там показали автобус, показали людей, які крадуть дітей. Там виступали експерти, які займалися поверненням дітей в інших зонах воєнних конфліктів», - повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, експерти заявили, що під час повернення українських дітей додому ми можемо зіткнутися із деякими проблемами. Зокрема, як зазначив Михайло Шейтельман, якщо дитини немає кілька років, то потім доводиться проводити ДНК-тести, щоб визначити, це та людина чи ні.

«Буде складно знайти та визначити, де вони та хто вони. І я коли дивився на ці автобуси, де сидів водій, якісь жінки, які заводили туди дітей, я розумів, що вони всі ж спільники, вони всі співучасники. Скільки у путіна спільників у цьому питанні? Це не 5 людей і навіть не тисяча», – заявив Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олександр Хмара розповів, як стрес через війну сьогодні впливає на українців: «До війни я не бачив, як шахеди літають».

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Анатолій Якименко розповів про глухий кут у війні: «Один і той самий факт має дві протилежні інтерпретації».