Згідно із даними звіту, основними проектами фонду у 2022 році стали фуд-бокси, які з часом за запитом людей трансформувалися на набори предметів першої необхідності, допомога мешканцям Харкова та цільова допомога армії. Крім того, фонд брав активну участь у ремонті та спорядженні автомобілів для військових та гуманітарних завдань.

Вартість переданої гуманітарної допомоги склала 68 825 747,55 грн (95,28% від усіх витрат), цільові проекти коштували 2 161 004,72 грн (2,99%), витрати на ремонт автомобілів – 424 504,45 грн. (0,59%), витрати на пальне для автівок, переданих армії та задіяних у гуманітарних поїздках – 161 672,78 грн. (0,22%), 572 309,23 грн. (0,79%) склали адміністративні витрати, а інші витрати, пов’язані із коливанням курсу гривні до іноземних валют – 88 995,59 грн. (0,12%).

Відповідно до звіту фонд використав всі кошти та гуманітарні товари, що надійшли від партнерів, повністю виконавши свої статутні завдання.

Партнерам, серед яких є найбільший естонський фонд «Slava Ukraini», було передано детальний звіт щодо реалізованих масштабних проектів з передачі фуд-боксів, які включали також ковдри і подушки, легкових та вантажних автівок, а також мікроавтобусів, переобладнаних під польові карети швидкої допомоги та проекту, в рамках якого українським захисникам було передано 2300 комплектів військової форми зразка НАТО.

За активної участі фонду «Все для перемоги» за час повномасштабного вторгнення придбано та передано безпосередньо в зону бойових дій та на деокуповані території:

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще
  • понад 340 автомобілів,
  • понад 350 дронів,
  • понад 50 тепловізорів та прицілів,
  • понад 100 глушників,
  • 22600 наборів продуктів, засобів гігієни та речей першої необхідності (ковдри, подушки, ліхтарі, свічки, сірники),
  • понад 100 генераторів,
  • товарів медичного призначення на суму більше 3 млн євро,
  • форма для військових на суму більше 1 млн євро,
  • одяг, маскувальні сітки, зарядні станції для військових та цивільного населення.

Також фондом надається допомога Силам спеціальних операцій України. Серед іншого, нещодавно спецпризначенці отримали від фонду 6 потужних штурмових дронів.

«Фонд «Все для перемоги» продовжує свою активну діяльність», – заявив його засновник та керівник Геннадій Васьків. – «Ми об’єднуємо зусилля із багатьма українськими та міжнародними партнерами, гнучко реагуємо на специфічні запити, що надходять від військових. Боротьба з ворогом триває! Тому ми маємо бути сильними та згуртованими, аби досягти нашої Перемоги!».

Нагадаємо, що раніше естонський фонд «Slava Ukraini» оприлюднив результати офіційного аудиту діяльності, який не виявив фінансових проблем.

Згодом партнер естонського фонду – українська компанія IC Construction – оприлюднила аудиторський висновок та аудиторський звіт про фактичні результати використання прибутків для допомоги військовим організаціям, гуманітарні цілі та для підтримки Збройних Сил України.

41 млн 713 тис. гривень, які компанія отримала на рахунок, було використано для виконання замовлень гуманітарних фондів з України та країн Європи. У першій половині 2023 року з рахунку IC Construction було спрямовано 8 248 503,40 грн. на підтримку Збройних Сил України, придбання 18 тепловізійних прицілів та 110 глушників для ГУР та на придбання шести дронів для ССО. Для військових підрозділів було придбано зарядні станції, тепловізори, інше обладнання та амуніцію.