Про це він розповів на своєму каналі.

«На сьогоднішній день в державній службі чиновники на державних підприємствах не можуть отримувати зарплату більшу, ніж отримують бійці на фронті. Роботи більш цінної, ніж захищати свою Батьківщину, боротися за свої свободи та права, немає», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, в Україні повинна бути така державна політика, що найбільшу заробітну плату, найбільш достойну мають отримувати саме українські військові, які воюють на фронті. Як зазначив Святослав Дубина, насамперед це стосується політиків, які іноді отримують більші зарплати, ніж українські захисники.

«Найбільшу зарплату мають отримувати люди на фронті, ті, хто воюють. Усі решта не мають права», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, українцям на карті показали, де перевіряють військових комісарів на корупцію: підозрюють кожного десятого.

Також Знай.ua повідомляв про медкомісію при мобілізації: яких лікарів та обстеження має пройти кожен військовозобов'язаний на ВЛК.