Про це вона розповіла на своєму каналі.

«В Україні змінилися правила відходу в декретну відпустку та порядок виплат допомоги. Цей закон називається «Про особливості використання відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами», його вже підписав Президент Зеленський буквально днями», - повідомила Ельвіра Кириленко.

За словами авторки каналу, вагітним жінкам, які працюють, тепер дозволили у разі відсутності медичних протипоказань за власним бажанням йти у відпустку значно пізніше, ніж це було встановлено раніше. Тобто, як зазначила Ельвіра Кириленко, наразі жінки можуть іти у відпустку хоч за два дні до пологів, якщо є таке бажання.

«Тепер жінки можуть працювати стільки, скільки вони захочуть, якщо, звичайно, їм дозволяє самопочуття і якщо вони мають таке бажання», - заявила Ельвіра Кириленко.

Популярні новини зараз
Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, журналістка попередила, хто може втратити допомогу: «Кількість одержувачів субсидій скорочується».

Також Знай.ua повідомляв, що українцям дали другий шанс: прийом заявок на виплату 5000 гривень продовжили.