Про це повідомляє прес-служба Держфінмоніторингу.

Держфінмоніторинг продовжує вживати акцентованих заходів з метою реагування на ризики та загрози, створювані Росії у сфері відмивання коштів, фінансування тероризму та фінансування поширення зброї масового знищення, а також санкціонування країни-агресора.

Станом на 11 серпня було проведено низку успішних заходів на міжнародному рівні.

Вийшло виняток можливості Р2Р транзакцій для низки російських банків та платіжних систем на криптобіржі Binance. Завдяки Держфінмоніторингу відбулося позбавлення агресора статусу спостерігача в Азіатсько-Тихоокеанській групі боротьби з відмиванням коштів APG.

Також РФ обмежена у правах членства у Міжнародній групі з протидії відмиванню брудних грошей (FATF). Члени FATF погодилися значно обмежити її роль та вплив у цьому органі.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

MONT GROUP: ПФР РФ обмежено у правах членства, в т.ч. позбавлені права обіймати керівні, консультативні та представницькі посади, проводити засідання та брати участь у проектах.

Заблоковано понад 11,6 млрд гривень.

Накладено арешт на корпоративні права на 12,3 млрд. гривень.

З іншими заходами можна ознайомитись у таблиці від Держфінмоніторингу: