Кожен тиждень Держекоінспекція висвітлює масштаби екологічної кризи, викликаної збройною агресією Російської Федерації, та на жаль збитки стають ще більш захмарними

Вогонь пожеж та недбалу рубку немає меж: легендарні ліси, які були символом різноманіття природи, вигорають. Ця деструктивна діяльність загрожує вже не тільки деревам, а й майбутнім поколінням, яким залишаємо місце на нашій планеті.

Водні екосистеми страждають від невиправданого забруднення, що вразливо впливає на рибний промисел та багатство водних видів.

Заповідники та природні парки, що служили оберегом природи, впали під удар військових дій. Насамперед страждають унікальні види та природні резерви.

Ця інфографіка — це наше зіткнення з реальністю. Це не просто цифри на папері, це майбутнє нашої планети, яке стоїть під загрозою.

Популярні новини зараз
Доведеться набратись терпіння: коли в українських оселях світло буде цілодобово Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Гроші змусять повернути державі: українців попередили Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще