Про це повідомляє прес-служба Держфінмоніторингу.

Держфінмоніторинг продовжує вживати акцентованих заходів з метою реагування на ризики та загрози, створювані Росії у сфері відмивання коштів, фінансування тероризму та фінансування поширення зброї масового знищення, а також санкціонування країни-агресора.

Станом на 18 серпня було проведено низку успішних заходів на міжнародному рівні.

Вийшло виняток можливості Р2Р транзакцій для низки російських банків та платіжних систем на криптобіржі Binance. Завдяки Держфінмоніторингу відбулося позбавлення агресора статусу спостерігача в Азіатсько-Тихоокеанській групі боротьби з відмиванням коштів APG.

Також РФ обмежена у правах членства у Міжнародній групі з протидії відмиванню брудних грошей (FATF). Члени FATF погодилися значно обмежити її роль та вплив у цьому органі.

Популярні новини зараз
Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Ухилянти заплатять з відсотками: коли почнуть приходити штрафи та як покарають за їх несплату
Показати ще

MONT GROUP: ПФР РФ обмежено у правах членства, в т.ч. позбавлені права обіймати керівні, консультативні та представницькі посади, проводити засідання та брати участь у проектах.

Заблоковано понад 11,6 млрд гривень.

Накладено арешт на корпоративні права на 12,3 млрд. гривень.

З іншими заходами можна ознайомитись у таблиці від Держфінмоніторингу: