За 2022-23 рр. парламентські партії отримають майже 2 мільярди бюджетних коштів та ще й проценти від них!

От днями всі видатні заробітчани із міжнародних коштів прозвітували про чергову перемогу парламентської демократії:

Небідні вожді партій, що мають фракції у ВР, таки прозвітують за використання наших бюджетних коштів!

Повернення звітування партій звісно ж не скорочує суму коштів на фактичне політичне рекламування партійних вождів під час війни.

Нагадаю, що загальна сума, яку депутати всіх партій виділили собі із бюджету воюючої україни за 2022-23 роки сягне 1 мільярда 772 мільйонів!

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Але ненажерливість і цинізм депутатів не має меж.

Тож у змінах до Закону про удосконалення механізмів державного фінансування та державного контролю за діяльністю політичних партій додалася цікава норма:

«Кошти отримані політичною партією з державного бюджету…можуть бути повністю або частково розміщені під визначений процент (дохід) виключно в установі державного банку…»

Як би Ви так турбувалися за військових та народ, як потурбувалися за себе за наші ж бюджетні кошти!

П.С. Між іншим законопроект подано Кабінетом Міністрів, члени якого щоденно закликають народ волонтерити на дрони, яких бракує ЗСУ.