Співробітники Державної екологічної інспекції Центрального округу знову зіштовхнулися з проблемою незаконного вилову риби, що призвело до серйозної збитковості для держави у розмірі 1 479 605 тисяч гривень.

Захоплені боротьбою з незаконним виловом водних ресурсів, інспектори роти обслуговування водних об'єктів спільно з працівниками Державної екологічної інспекції Центрального округу продовжують вживати заходи для протидії цьому явищу.

Під час патрулювання прибережної зони річки Рось в межах села Хрещатик інспектори помітили рухаючись в бік берега гумовий човен, в якому перебував один чоловік. При причалюванні човна до берега була проведена оглядова перевірка, під час якої були виявлені два мішки. Вони містили заборонені знаряддя для лову риби - сітки, а також свіж виловлену рибу різних видів: плітка - 36 штук, окунь - 161 штука, судак - 4 штуки, линь - 1 штука, карась - 1 штука, краснопірка - 18 штук, плоскирка - 54 штуки, щука - 1 штука. Загальна сума завданих збитків державі становить 1 479 605 гривень.

незаконний вилов риби
незаконний вилов риби

Після виявлення порушення на місце події була викликана слідчо-оперативна група з метою розкриття всіх обставин даного правопорушення. Вилучені заборонені знаряддя для лову риби, риба та гумовий човен були передані слідчим для подальшого розслідування.

Популярні новини зараз
Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще