Про це він розповів у своєму блозі.

«Прогресу в контрнаступі очевидного поки що немає, тому військові союзники України, які надають фінансову та військовотехнічну допомогу, стурбовані тим, щоб протягом осені був якийсь відчутний успіх», - зазначив Вадим Карасьов.

За словами політолога, Захід очікує від України успіху в ході контрнаступу до осені, щоб, виходячи з прогресу, далі будувати свій стратегічний план допомоги та планувати нові військові постачання.

«Прорвати лінію оборони на запорізькому напрямі – це перше завдання і воно певною мірою вирішується зараз, адже ЗСУ змінили тактику», - наголосив Вадим Карасьов.

Як зазначив експерт, українські військові розосередили на півдні свої наступальні дії.

Популярні новини зараз
Ще раз підвищать пенсії до кінця року: хто зможе отримати більше Гроші на картку прийдуть не всім: хто отримає 1500 грн лише у травні Індексація зіграє проти пенсіонерів: як нові пенсії вплинуть на субсидію Пенсіонерам нарахують підвищені пенсії: хто та які доплати отримає у квітні
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Павло Себастьянович розповів, хто винен у скандальних тендерах.

Також Знай.ua повідомляв, що Дмитро Снєгірьов прокоментував визволення Роботино.