Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«У нас стоїть питання системної помилки сприйняття реальності. Ми в Україні дійсно можемо жити в умовах ведення війни нескінченно довго за умови правильної організації тилу», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, тилом мають займатися не військові, його повністю організовують політики. Як зазначив Олександр Новохатський, тільки чесні й відповідальні політики, які зацікавлені в перемозі України, зможуть правильно організувати тил.

«Треба просто пам’ятати, що військові можуть виграти битву або можуть отримати перемогу на театрі військових дій за умови, що політики забезпечать їх зброєю, оснащенням, їжею і навченими військовими», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно "Вирішили під шумок стягувати бабло": на "Укрпошті" з'явилася додаткова плата за посилки Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, військовий Святослав Дубина розповів, які питання зараз треба обговорювати: «Є речі, на яких треба було акцентувати увагу».

Також Знай.ua повідомляв, що Павло Себастьянович розповів, що не так із нашою владою: «Потрібно все по-іншому зробити».