У світлі невпинного впливу збройної агресії рф на території України, стає очевидним, що питання збитків, завданих навколишньому середовищу, є не менш важливими, ніж політичні або економічні аспекти цього конфлікту.

У щотижневій інфографіці Держекоінспекції оновлений розрахунок збитків завданих довкіллю у період з 24.02.2023 по 01.09.2023р збройною агресією РФ.

Інфографіка служить інструментом для більшої освіти та підвищення свідомості громадськості стосовно екологічних наслідків війни.

Раніше Знай повідомляв, що співробітники Державної екологічної інспекції Центрального округу знову зіштовхнулися з проблемою незаконного вилову риби, що призвело до серйозної збитковості для держави у розмірі 1 479 605 тисяч гривень.

Популярні новини зараз
Систему оплати проїзду у громадському транспорті змінено: нові правила з 4 жовтня Організм віддячить: чому дієтологи радять їсти страви з картоплі лише у свята Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Захоплені боротьбою з незаконним виловом водних ресурсів, інспектори роти обслуговування водних об'єктів спільно з працівниками Державної екологічної інспекції Центрального округу продовжують вживати заходи для протидії цьому явищу.