Сумновідомий російський режисер Ілля Хржановський нарешті завершив свою діяльність над проектом Меморіалу «Бабин Яр» в Україні.

До цього із проекту вийшли його головні інвестори - друзі і гаманці Путіна Герман Хан і Михайло Фрідман. Нагадаю, що США нещодавно внесли їх до санкційного списку.

Як відомо, українська громадськість та знані діячі культури ще в 2020 році виступили проти проекту сумновідомого Хржановського і російських олігархів, який назвали «Голокост-Діснеєм».

Тоді влада стала горою за УКРАЇНОЖЕРСЬКИЙ проект російських режисерів і олігархів, а «націонал-демократична екс-владна тусовка» вважала за щастя ще в 2019 році поїхати на джаз-фестиваль у Львові за гроші гаманця Путіна Фрідмана.

Нині цей українофобський проект на воєнній паузі та без грошей підсанкційних російських олігархів.

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку "Вирішили під шумок стягувати бабло": на "Укрпошті" з'явилася додаткова плата за посилки Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Проте НІХТО із влади та представників України в Наглядовій Раді проекту «Бабин Яр» жодного слова проти спроби переписування історії та приниження гідності українців на їхній же землі так і НЕ ПРОМОВИВ?!

Тож українофобський проект Хржановського-Хана-Фрідмана… завершено чи лише поставлено на паузу.