«Чим більше проходить часу, тим гостріше стає питання ротації тих, хто воює з початку повномасштабного вторгнення. Чим довше йдуть бойові дії, тим більше люди потребують відпочинку. Деякі бійці вже по півроку виконують бойові задачі взагалі без перерви – тільки штурми та відбиття штурмів ворога», – зазначив у своєму дописі екскомандир полку «Азов», заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади, майор ЗСУ Максим Жорін.

За його словами, в 3-й штурмовій бригаді процесом поповнення займаються самостійно: залученням цивільних і переводами з інших підрозділів. Для офіцерів бригади це дуже важлива ділянка роботи, бо новобранці набираються не просто в підрозділ, а в бойову родину.

Майор ЗСУ висловив свою думку щодо тенденції, коли з початком війни всі побігли навчатись, і кількість студентів виросла в два рази. «Зрозумійте, більшості чоловіків доведеться долучитись до оборони. Необов’язково всім штурмувати посадки. В армії роботи багато. І захищати – це обов’язок всіх чоловіків, а не якихось окремих, які пішли самі воювати», - пояснив він.

Також Максим Жорін впевнений, що лави ЗСУ могли б поповнити депутати та чиновники. «Якщо ми вже переглядаємо обмежено придатних, то чому б і тут не пошукати. Серед депутатів ми точно швидко знайдемо кадри, які більше користі принесуть армії. Деякі нардепи типу Тищенка і йому подібних тільки імітують діяльність, паралельно кришуючи різні теми і тероризуючи людей», - резюмував військовий, що боронить Україну з 2014-го року.