Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«У цій ситуації дуже важливо, коли ми починаємо її розбирати, аналізувати, розділити дві речі: ті обставини, які були на момент цієї пригоди відомі, і ті обставини, які нам стали відомі пізніше. Наприклад, твердження про те, що чоловік, якого застрелили, був п’яний, на той момент не було відоме», - повідомив Сергій Старенький.

За словами адвоката, обставина того, що цей чоловік був за кермом автомобіля на момент сутички біля цієї машини, не була відома. Як зазначив Сергій Старенький, ці всі факти стали відомі пізніше, коли вже почали проводити перевірки.

«Тобто для оцінки дій, які вчинив цей поліцейський стосовно чоловіка, важливо те, що було відомо саме на той момент, коли він вчинив ці дії», - заявив Сергій Старенький.

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, українець хотів заробити на картоплі, віддавши 31 тисячу доларів, але не побачив ні грошей, ні овочів: «Постачання ось-ось відбудеться».

Також Знай.ua повідомляв, що українка відсудила чималу суму грошей за загризеного собаку, хоча винуватець проти: він був «дуже зайнятий».