З 01 по 07 вересня 2023 року територіальними та міжрегіональними територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 132 заходи контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів, складено 219 протоколів про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 100 тис. гривень.

До Державного бюджету стягнуто 79 тис. гривень. За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 5 млн 667 тис. гривень. Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 2 млн 61 тис. гривень. Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 2 млн 144 тис. гривень.

Найбільш резонансними за порушенням вимог природоохоронного законодавства Закарпатська, Запорізька та Миколаївська області.

Інспекцією у Закарпатській області проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію Виноградівській міській раді на суму 1 млн 355 тис. 456 грн. за незаконне вирубування 13 дерев, в межах території природно-заповідного фонду місцевого значення, регіонального ландшафтного парку «Притисянський», поблизу села Вилок в межах території Виноградівської територіальної громади. Матеріали направлено до Прокуратури Закарпатської області.

Популярні новини зараз
Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Інспекцією Південного округу проведено розрахунок збитків на суму 1 млн

58 тис. 349 грн. за незаконну вирубку 104 дерев, невстановленими особами, в полезахисній лісосмузі поблизу с. Вербове Запорізького району. Матеріали направлено до ВП № 2 ЗРУП ГУНП в Запорізькій області.

Інспекцією Південно-Західного округу проведено розрахунок збитків на суму 2 млн 410 тис. 788 грн. за шкоду, завдану під час неорганізованих викидів забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря, внаслідок виникнення пожежі на території полігону твердих побутових відходів, що використовується КП «Санітарна очистка міста». Повідомлення про кримінальне правопорушення направлено до Вознесенського РУП ГУНП в Миколаївській області.