МЗС України засудило проведення «президентських виборів» у вірменському сепаратистському анклаві азербайджанського Карабаху. «Україна вкотре висловлює свою підтримку суверенітету та територіальній цілісності Азербайджану в її міжнародно-визнаних кордонах…», - наголошується у заяві. Слідом за Україною ці вибори «президента» засудили Молдова, Грузія, Туреччина та ЄС, а також Британія, Пакистан та генсек Ради Європи Буріч.

Про це йдеться в матеріалі Уніан.

Як зазначають вірменські джерела, новий «президент» сепаратистів Шахраманян є креатурою свого попередника Арутюняна і повністю ним контролюється.

Тож «головою уряду» (держміністром) анклаву в Карабаху, за нового «президента», стане наближений до того ж Арутюняна. Основне завдання цього «глави уряду» – курування фінансово-економічного блоку. Таким чином, екс-президент залишає за собою контроль за бюджетом сепаратистів. Навіщо? Колишній найближчий соратник Арутюняна поширив листа, в якому зізнається, що саме з цього бюджету, коли був президентом, Арутюнян покривав витрати на елітні апартаменти, закордонні тури і дорогі подарунки для своєї єреванської коханки. Telegram-канал AZfront пояснює, що протягом багатьох років Арутюнян окрім офіційної родини мав ще одну – не афішовану.

«Як випливає з опублікованого листа, перша дружина, Кристине Арутюнян, досі навіть не підозрювала про існування другої «дружини» свого чоловіка. Це Ліана Адамян. Вона відома журналістка та громадська активістка. За свідченням колишнього наближеного «екс-президента», Адамян проживає в шикарних апартаментах елітного житлового комплексу в Єревані ($1100 за кв м), регулярно літає за кордоном суто в бізнес-класі, і зупиняється виключно у найдорожчих готелях».

Популярні новини зараз
Систему оплати проїзду у громадському транспорті змінено: нові правила з 4 жовтня Експерт назвав області, яким взимку буде дуже складно Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор
Показати ще

Є у біографії Арутюняна і українські сторінки. Він відкрито вітав усі загарбницькі плани Путіна, зокрема й окупацію Донбасу. Крім того, він висловив впевненість у тому, що російські миротворчі сили мають залишатися в Арцаху на постійній та безстроковій основі.

Той факт, що сепаратистська верхівка карабахського анклаву не визнана жодною цивілізованою країною світу, схоже, анітрохи не турбує як самих кремлівських проксі, так і місцеву пропаганду.