Понад 500 млн грн – Держекоінспекцією обраховано розмір збитків, нанесених довкіллю внаслідок ракетного удару рф (Рівненщина)

10 серпня 2023 року внаслідок ракетного удару рф відбулося загоряння резервуарів з пальним на території Дубенського району Рівненської області.

Представники Інспекції прибули на місце пожежі для збору матеріалів для оцінки збитків, завданих довкіллю та відбору проб ґрунтів, забруднених нафтопродуктами.

Фахівцями Відділу інструментально-лабораторного контролю проведено вимірювання показників складу та властивостей проб ґрунтів.

З метою оцінки негативного впливу наслідків російської агресії на довкілля, проведено розрахунок розміру шкоди, завданої викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Її сума склала 443 860 261,41 грн. Також обраховано розмір шкоди, завданої забрудненням ґрунтів, - на загальну суму 108 591 592,82 грн.

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

«Розрахунки збитків скеровано до Управління СБУ у Рівненській області та до Спеціалізованої екологічної прокуратури Рівненської області, - розповідає начальник Державної екологічної інспекції Поліського округу Євгеній Медведовський. – Загалом за час повномасштабного російського вторгнення Інспекцією проведено розрахунок збитків, завданих на території Рівненської області внаслідок агресії рф, – по атмосферному повітрю на суму понад 551 млн грн., по земельних ресурсах – понад 167 млн грн., по лісах – майже 600 тис грн».