Так, політичний та військовий оглядач, колишній радник ОП Олексій Арестович запевнив, що скепсису щодо війни в Україні не видно ані у Штатах, ані у Європі.

«У європейців скепсис не наросте, вони чудово розуміють, хто наступний, якщо вони не зупинять це тут», - запевнив Арестович у розмові з Юрієм Романенком та Миколою Фельдманом.

Також Арестович прокоментував нарощування Євросоюзом виробництва боєприпасів для української артилерії.

«Це спеціальна програма ЄС, ухвалена в рекордні для європейців терміни. Був меседж мільйон снарядів для України. Не скажу, що це легко виконати, але вони до цього йдуть. Так, ніхто нас не покине і на будь-яку Північну Корею знайдеться багато Німеччини, наприклад. І Швеції», - наголосив Арестович.

За словами оглядача, БМП CV-90, про спільне виробництво яких було заявлено раніше – це дуже хороша машина.

Популярні новини зараз
До ЗСУ візьмуть будь-якого віку: вже зареєстровано проект закону Українцям виплачують щомісяця по 2800 гривень: хто має право на допомогу Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ
Показати ще

«Можна сказати і найкраща, це дуже гарне придбання. Якщо ми локалізуємо виробництво, то це дуже гарна підмога. Тому що радянська техніка не прибуває, вона стрімко закінчується. Та й за характеристиками вона набагато гірша, зокрема щодо виживання екіпажу. А для нас виживання людей – це тема номер один», - нагадав Арестович.