Україні на державному рівні необхідно наростити централізоване та масштабоване виробництво дронів.

"Це в умовах війни дронів, яка стає все більш очевидною і виразною. А росіяни тим часом розгортають величезні виробництва у себе. Коли вони запустять ці виробництва дронів, у Татарстані і не тільки нам буде дуже погано. Нам ніяких Patriot, NASAMS і Hawk не вистачить для того, щоб відбивати ці удари безпілотників, які стають дедалі частішими та масовішими. Україна, якщо програватиме війну дронов, то вона програє війну", - сказав аналітик.

Експерт наголосив, що це потрібно здійснювати довгострокове планування, яке забезпечить можливості для масштабування виробництва БПЛА та зниження його собівартості.

"Зволікання смерті подібне. Я думаю, що настав час створити єдиний орган, який би відповідав конкретно за дрони. Нехай це буде агентство з дронів при президенті України, яке займалося б виключно виробництвом дронів. А не як зараз, коли дронами займаються всі кому не ліньки. ...Як слідство це не дозволяє робити великі серії", - заявив Романенко.

Юрій Романенко додав, що такий орган має очолити досвідчений виробничник, який знає, як масштабувати виробництво.

Популярні новини зараз
Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Незліченні багатства Гітлера в Антарктиді: вчені знайшли достовірні докази Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен
Показати ще