Безпілотний літак SpyGun, розроблений українськими інженерами, успішно пройшов десятки випробувань й переходить на серійне виробництво. Про це у Facebook розповів підприємець і волонтер Юрій Голик, який є одним з ініціаторів проєкту з розробки вітчизняних БПЛА.

“Випробування підтвердили стійкість роботи бортової електроніки літака SpyGun на дальності 50 км. Він впевнено літає і не втрачає управління під впливом ворожих РЕБів. Незабаром серійне виробництво цього літака-розвідника”, – написав Юрій Голик.

літак-розвідник SpyGun
літак-розвідник SpyGun

Нагадаємо, літальний апарат SpyGun призначений для глибинної розвідки. Він має електроніку та програмне забезпечення від українських розробників. Безпілотник швидкий у виробництві та мінімальний за собівартістю, а його конструкція дозволяє безшумно планувати з вимкненим двигуном над об'єктами без втрати висоти десятки хвилин.

Популярні новини зараз
Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Незліченні багатства Гітлера в Антарктиді: вчені знайшли достовірні докази Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Наразі інженери продовжують розробляти великий літак-коригувальник і високошвидкісний літак-камікадзе.