Держекоінспекція продовжує розрахунок збитків, завданими українському довкіллю внаслідок збройної агресії російської федерації.

Цифри вражають своєю значущістю та показують обсяг завданих пошкоджень природі внаслідок військових дій.

інфографіка Держекоінспекції
інфографіка Держекоінспекції

Раніше Знай повідомляв, що за незаконний вилов водних біоресурсів трьом рибалкам доведеться сплатити близько 880 тис грн.

Очаківським міськрайонним судом Миколаївської області розглянуто справу за позовом Миколаївської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) до громадян, що займалися браконьєрством в акваторії Чорного моря в районі Тендрівської коси та Ягорлицької затоки.

Популярні новини зараз
Роки роботи вилетять "в трубу": який стаж не зарахують до пенсії Прийдуть нові рахунки за газ: що зміниться у платіжках ТЦК почали оголошувати у розшук заброньованих чоловіків: кому це загрожує Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення
Показати ще