Відомий український журналіст редактор порталу “Хвиля” заявив, що українці мають пережити дуже важку зиму. Це з обстрілами Росії енергетичної інфраструктури. Ще одна причина – погана підготовка до зими. Коли час було витрачено, щоб перекладати «бруківку та асфальт».

А якщо не пощастить і тиждень буде мінус двадцять? А якщо буде мінус двадцять і прильоти ракет? дошки?”, - написав Романенко.

За його словами, Міністерство енергетики "нарешті прокинулося" у вересні місяці і заявило про те, що через очікувані атаки росіян на нашу енергосистему, ми повинні збільшувати видобуток вугілля для того, щоб уникнути відключень світла взимку.

Виникає багато питань, чому цим вирішили зайнятися саме зараз, коли до старту опалювального сезону залишається трохи більше місяця, аніж профільне відомство займалося весь цей час.

Журналіст зазначає про те, що чиновники явно планують відновлювати енергосистему "як Бог дасть", а всі проблеми та проблеми, які з цим будуть пов'язані, переводити на ракетні обстріли.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв розкрив, хто насправді винен у конфлікті України та Польщі 12-річну школярку вигнали з уроку за те, що вона прийшла у дешевій спідниці Унікальний таємний лист Лесі Українки знайшли та показали всім: що приховувала велика поетеса Україна забороняє польські товари: які продукти ми більше не побачимо на прилавках
Показати ще

"За півтора місяці до опалювального сезону і через півтора роки війни за щучим наказом, за моїм бажанням видобуток вугілля вирости раз-два! Минулої зими ми так впоралися, що дасть Бог і цій впораємося, а якщо не впораємося, то скажемо, що це все агресор та прокляті соціології”, - пише Романенко у себе в телеграм-каналі.