Політичний експерт, співзасновник Українського інституту майбутнього Юрій Романенко написав про важливість пріоритетів у державній економіці.

Головне завдання зараз – це армія. І зокрема покупка дронів. Він зазначив, що тисячі дронів FPV «тут і зараз врятують тисячі українських патріотів, які зможуть повернутись до своїх родин, народити дітей, а тих інших, а тих наступних. Цілі покоління, цілі роди будуть врятовані, сотні тисяч і, а може, й мільйони українців матимуть шанс на життя в майбутньому, лише тому, що конкретний солдат виживе тут і зараз».

Тому, на думку Романенка, замість того, щоб витрачати гроші на патріотичні серіали, потрібно закуповувати дрони, які врятують життя.

“Найкращий спосіб розвивати патріотизм сьогодні в Україні – це залишити максимальну кількість живих українських патріотів, які захищають Україну. Саме це солдати і офіцера за кожним, я підкреслюю, за кожним у найближчі півроку-рік ганятиметься дрон-камікадзе. І канібали-розпилювачі весь час тиснуть на патріотизм, що мовляв без духовних скріп, без серіальчиків із дурними сюжетними лініями, які обходяться у десятки мільйонів гривень війну не виграти. А я скажу, що війну не виграти без живих патріотів”, – написав Романенко.