Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Для нас дуже важлива ця зернова угода. Щоб ви розуміли, через позицію 5 країн Європи ми втрачаємо кожного місяця 170 мільйонів доларів. З травня ми втратили 762 мільйони доларів», - зазначає Георгій Біркадзе.

Тому, констатує експерт, сьогодні Україні дуже потрібно, аби почали ходити кораблі і працювати порти, яких у нас 6. І сьогодні, додає він, цей процес відбувається, кораблі вже випливають і повертаються.

«Справа в іншому. Щоб кораблі почали ходити, для цього потрібно зробити дуже багато. По-перше, страхувати ці кораблі. Було у нас 530 мільйонів доларів, на які уряд запропонував страхувати кораблі. Тобто є дуже багато того, що потрібно зробити, аби ці кораблі почали ходити. Потрібно забезпечити ці кораблі і гарантувати їм безпеку. Зараз відбуваються процеси, які дозволять нам робити це і без росії», - пояснює Георгій Біркадзе.

Принагідно він згадує, що свого часу помилився і визнає помилку, що даремно був так впевнений в Ердогані і в тому, що він зможе дотиснути путіна із зерновою угодою. Зараз же, міркує експерт, передбачити щось важко.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 14 серпня: уважність близнюків, стрес дів та фінанси стрільців Виплати до Дня Незалежності: кому заплатять найбільшу суму – перелік Перекази з картки на картку обмежать: ліміти змінено – залежить від часу доби ТЦК розпочало цілодобове полювання на чоловіків: нові місця "засідок"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе пояснив, що насправді вірмени окупували Нагірний Карабах.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова розповіла про жовтневі нововведення Кабміну.