Політолог та головний редактор порталу "Хвиля" Юрій Романенко вважає, що випуск дронів один із пріоритетних напрямків для українського ВПК.

Про це Романенко розповів в ефірі на своєму ютуб-каналі.

За його словами, важливо максимально кількість грошей із бюджету направити на ВПК. Перейменування вулиць та герби не зупинять росіян.

“Ми розуміємо, що зараз росіяни, вони розгортають виробництво, припустимо, тих самих "шахедів", запустять великий завод. І я думаю, що ми отримуватимемо щодня десятки, спочатку десятки, а потім сотні "шахедів", там через деякий час вони проведуть масштабування. Тобто умовно нам потрібно, щоб ми випускали 1000 дронів типу "шахед" на місяць”, - сказав він.

За його словами, Україні потрібні 4 типи дронів: дрон-камікадзе, дрон, який може пролітати 1000 кілометрів, такий як "Шахед", також дрон типу російського Орлана, який координує і може залітати на десятки кілометрів і висіти годинами, а також український аналог. Bayraktar, який може нести ракети типу Hellfire.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного
Показати ще