За даними Державної екологічної інспекції України, щотижнева інфографіка показує шокуючий вплив збройної агресії російської федерації на наше довкілля.

Інфографіка розкриває деталі та цифри збитків, що завдає країна агресор нашому природному середовищу.

Державна екологічна інспекція України закликає міжнародну спільноту приділити увагу цій серйозній проблемі та спільно працювати над зменшенням негативного впливу збройної агресії на довкілля.

Також Держекоінспекція наголошує, що буде продовжувати надавати оновлену інформацію про розвиток ситуації та заходи, спрямовані на відновлення екологічного балансу.

Популярні новини зараз
Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Раніше Знай повідомляв, що у столиці пройшла важлива екологічна ініціатива до якої доєдналися дипломати, держслубовці та активісти.

Ця ініціатива отримала назву "День води" і була ініційована Асоціацією професіоналів довкілля.

Подія зібрала важливих учасників, серед яких були Посол Королівства Нідерландів в Україні, дипломати та працівники посольства Нідерландів, представники Київської міської державної адміністрації, зокрема Олександр Возний, команда Комунального Підприємства "Плесо", а також працівники Державної екологічної інспекції України, Президентка Professional Association of Environmentalists of the World (PAEW) Людмила Циганок та представники PAEW.