Про це заявив політолог та головний редактор порталу "Хвиля" Юрій Романенко.

“До Німеччини, куди поїхало понад мільйон українців, нещодавно втік мільйон сирійців. У Німеччині також мешкає під 4 млн турків. Німеччина, яка перебуває у суттєво (м'яко кажучи) найкращих умовах, необхідно завозити 800 тис осіб, щоб покривати демографічний розрив. Польщі потрібно близько 400 тис. мігрантів на рік, щоб робити те саме. Тільки дві країни ЄС готові всмоктувати 1,2 млн. мігрантів на рік, щоб забезпечувати свою перспективу”, - пише Романенко.

Таким чином, саме люди є головною цінністю будь-якої нації і залучити їх до держави потрібно якнайбільше.

“А залучити людей до України можна лише шлях створення нормальних умов праці та життя. Якщо Україна не створюватиме таких умов, то вона зникне природним шляхом. При індексі фертильності в 1,1 при мінімумі в 2,1 і населенні, що розбігається, на неї чекає колапс. Тому нам доведеться залучати мігрантів із усього світу. І не мільйонами, а десятками мільйонів. Віталій Кулик сформулював формулу 30+30. Тридцять мільйонів українців плюс тридцять мільйонів мігрантів. Чи спричинить це за собою фундаментальні зміни? Так”, - пише Романенко.

Він звертає увагу, що ми маємо бути толерантною країною вкотре прагнемо до ЄС.

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

“Є ще один огидний аспект – акцентування уваги на азіатах. Мовляв, міграція з Азії – це жахливо. Це пахне расизмом, як мінімум. Який дивний для країни, яка рветься до НАТО та ЄС”, - підсумовує Романенко.