Політолог та головний редактор порталу "Хвиля" Юрій Романенко вважає, що Україна може програти війну за людей. Захід дає нам ресурси, щоб ми забезпечували цю війну, але у всьому цьому найголовніше не втратити українців, які продовжують тікати на Захід.

Про це Юрій Романенко розповів в ефірі свого ютуб-каналу.

За його словами, державі потрібно виборювати своїх людей. Тому що з росією все зрозуміло – росія – ворог.

"Росія ніби викликає реакції у відповідь на Заході, але Захід дає нам ресурси, щоб ми забезпечували цю війну. Але якщо ми програємо війну за людей, які біжать на Захід під тим чи іншим приводом. Вони тікатимуть незалежно від того, які там будуть ставити. загородження". Підсилюватимуть відповідальність за порушення там державного кордону, нелегальний перехід, це лише призведе до того, що сума хабарів зросте у рази", – каже Юрій Романенко.

За його словами, після касти військкомів-хабарників з'явиться ще одна каста – прикордонників-хабарників.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

"Каста прикордонників, які за бабло це все відпускатимуть. Замість 5 тисяч, платитимуть 25 чи 15 тисяч. От і люди потоком валитимуть звідси, якщо держава замість дебільного батога не почне роздавати у зрозумілі пряники, що відчутно, які лягають у життєві інтереси простої людини". ", - вважає Романенко.