Днями Олімпійський комітет Росії прийняв до свого складу так звані «комітети ЛНР, ДНР, Запорізької та Херсонської областей»?!

Назвати це порушенням ВСІХ існуючих приписів олімпійського антивоєнного руху - не сказати нічого! От вам і «спорт вне политики» від путінської росії.

Як на мене, то й для очільника МОК Томаса Баха, якого у свій час Bild назвав «пуделем Путіна», мовчанка щодо такого нахабного російського цинізму ОКР буде неприпустимим!

Але для того, щоб засіданні МОК у Мумбаї 15-17 жовтня 2023 року було ухвалено рішення про повний недопуск росіян на Олімпіаду-2024 в Парижі, потрібно й спортивним українським інститутам не мовчати.

Досі не знайшов відповідної заяви НОК України й не побачив засудження останнього рішення країни-агресора і терориста від нашого представника в керівництві МОК Сергія Бубки!

Популярні новини зараз
Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

Переконаний, що після безпрецедентної дії Олімпійського комітету росії щодо включення до свого складу представників терористичних організацій «ЛНР і ДНР» та адміністрацій тимчасово окупованих територій Запорізької і Херсонської областей, МОК зобовʼязаний заборонити росіянам, навіть у нейтральному статусі, брати участь у олімпіаді як світовому спортивному форумі миру!