Якщо буде воля Офісу президента України, то парламент організується та проголосує за все необхідне для такого важливого питання, як вибори.

Таку думку висловив український політолог, співзасновник Українського інституту майбутнього політичний експерт Юрій Романенко, пише Politeka.net.

Щодо питань безпеки у ситуації з виборами, то, на думку Романенка, це гостріше питання для прифронтових зон та для військових. Водночас експерт вважає, що це завдання, з яким цілком можна впоратися.

"Тому що вибори можна розтягнути за часом, вибори можна проводити два тижні, три тижні. Для того, щоб ті, хто перебував на ротації, виїжджали і їм організовували, відповідно, в тилу можливість проголосувати", - переконаний політолог.

Те саме, додав Романенко, можна сказати про тих громадян, які голосуватимуть за кордоном. Політолог упевнений, що в європейських країнах уряди мають достатньо інформації про те, в яких містах у них найбільше українців. Тобто йдеться про можливість розрахувати, скільки та де відкривати виборчі дільниці.

Популярні новини зараз
Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

"Я впевнений, що зміни до законодавства будуть запроваджені, тому що це пряма вимога наших американських та європейських партнерів", - зазначив Романенко.