Щотижнева інфографіка надалі зосереджена на темі, яка стосується не лише нас, але й нашого навколишнього середовища. Держекоінспекція розповідає про збитки, які завдає природі воєнна агресія російської федерації і пропонує разом розглянути ключові аспекти цієї проблеми:

Лісові масиви: Загибель лісів через обстріли та військові дії призводить до втрати природного багатства та зниження кількості зелених пульсуючих сердець нашої планети.

Екосистеми: Воєнні конфлікти руйнують навколишні екосистеми, забруднюючи водні джерела та призводячи до масового вимирання видів.

Морське середовище: Війна на морі спричинює забруднення вод та велику загибель морського життя.

Забруднення повітря: Вибухи та засоби військової техніки викидають в атмосферу шкідливі речовини, що впливають на якість повітря.

Популярні новини зараз
Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Ці збитки мають негативний вплив на наше оточення, здоров'я людей і впливають на стан природи, який ми спільно зобов'язані зберегти.