Про це заявив колишній радник Офісу президента України Олексій Арестович в інтерв’ю з журналістом Юрієм Романенком.

Міст через річку Кальміус, незважаючи на те, що він поки не готовий для прямого залізничного сполучення з Таганрогом може стати важливим об’єктом для російської сторони.

"Це підтверджує кілька важливих моментів, які ми постійно підкреслюємо. По-перше, у них є проблеми з логістикою, інакше вони б не інвестували в розширення і вдосконалення інфраструктури. По-друге, ця система залізниць свідчить про їхню залежність від цього флангу. Вони виходять з припущення, що залізниця Токмак-Мелітополь може бути перервана, і це може вплинути на їхню логістику та військові операції", - говорить він.

За словами Арестовича, російське керівництво активно готується до можливих втрат на сході України та прагне зміцнити свій фланг та логістику для забезпечення військових операцій у регіоні.

“Вони припускають, що вони можуть втратити Токмак і що наші війська наблизяться до Мелітополя вже до цієї зими. Тому вони збираються утримувати східні території. Зроблять аркадну залізницю в тилу від Маріуполя на Волноваху, щоб утримати цей фланг”, - стверджує колишній радник.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Зрештою Олексій Арестович висловлює сумніви щодо того, чи вдасться росіянам здійснити цей задум.

“Подивимося вийде в них це чи ні. Але російському керівництву не можна не віддати належне у розумінні проблем великої логістики. Ця війна їх навчила розумінню ризиків та майбутніх ризиків втрат”, - зазначає він.