Захід глобально вирішуватиме питання безпеки у світі, закривши питання не лише з війною в Україні, а й інші геополітичні питання.

Про це заявив політолог та головний редактор порталу "Хвиля" Юрій Романенко.

“Потім, коли українсько-російське питання буде вирішене, то вирішуватиметься тайванське питання та китайське питання, оскільки Захід сьогодні грає у гру, коли він намагається швидше вирішити Іран та Росію, які перебувають у зв'язку з Китаєм, перш ніж приступити до вирішення китайського питання. Тобто його стратегія полягає в тому, щоб спочатку слабкі ланки, як Австро-Угорщину та Оттоманську імперію у Першій світовій війні, а потім уже до найбільшої ланки”, - заявив Романенко.

Він розповів, як Китай став проблемою Західного світу.

“Китай казав: “Нам пофіг на все. Нам головне нагодувати наших китайців, які миску рису при Мао їли. і т.п.".

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Потім минає якийсь час, Китай починає забирати робочі місця у Заходу, і каже: "Купуйте наші фени, у вас же так все добре, нічого страшного, ми ні на що не претендуємо". Але потім минає ще якийсь час і Китай починає говорити, що "Ні, хлопці, ми маємо сфери інтересів. Ви не повинні бути там, умовно, на Тайвані, в Південно-Східній Азії, в Бірмі десь там". І починають викочувати A, B, C, D”, – каже Романенко.