Політичний експерт, співзасновник Українського інституту майбутнього Юрій Романенко прокоментував необхідність запуску балістичних ракет Україною.

"30 років тому Україні випускала балістичні ракети "Сатана". Якщо нам не дають гарантії безпеки, то ми всі гроші повинні спрямовувати на будівництво парків і доріг, а на будівництво таких ракет", - написав Романенко.

Він каже, що створювати такі ракети треба таємно.

"Про це не треба буде говорити публічно, так само, як і про ракети. Не потрібно кричати про це на весь світ. Просто, у разі прильоту "Калібрів", на Єкатеринбург, Челябінськ, Москву чи Владивосток має прилітати 8 тонн вибухівки. 8 тонн - це 40 "Калібрів". Це не ядерна бомба, її ще потрібно зробити, а 40 "Калібрів". Цього достатньо, щоб прати на порошок заводи, які виробляють "Калібри, літаки, танки. Коротше все, що руйнує нашу країну», – написав Романенко.

Він вважає, що таку програму треба запускати якнайшвидше.

"Україна відмовилася від ядерної зброї і світ це не оцінив. Тому треба перестати пускати рожеві соплі і поки що живі інженери робити, що можна ще зробити. Нехай ці ракети літатимуть косо і криво, але якщо вони будуть падати на російські міста, то це надаватиме у 100 разів більший ефект, ніж висмоктані з пальця "гарантії" від імпотентів Заходу", - написав Романенко.

Популярні новини зараз
Українців ловитимуть посеред вулиці — ТЦК отримали нові повноваження по перевірці документів Українцям остаточно випатрають гаманці: в уряді вигадали нові податки Вимкніть ці прилади з розетки, як йдете з дому: правила, які не можна забувати Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще