Про це заявив колишній радник Офісу президента України Олексій Арестович.

За словами Арестовича, основне завдання українських військових - це повернути Токмак, адже наразі це не лише питання повернення території, але й можливість знищити якнайбільше росіян.

"Потрібно дійти до Токмака, перерізати залізницю і утримувати там її перерізаною, незалежно від того як росіяни будуть старатися це здолати. У них теж все не в порядку зі стратегічним резервом", - зауважив експерт.

За словами колишнього радника, введення 18 та 25 армії в бій виявилося поганим рішенням, оскільки вони мали б стати стратегічним резервом, але ця мета не була досягнута. Замість цього, армія була сформована шляхом розділення 40-го армійського корпусу та частинами 22-го армійського корпусу, що містяться в Криму.

"Тому у них не ахті. І в страшний наступ вони теж не побіжать. Більше того, ціна боротьби на фронті зараз така, що підрозділи 76 і 106 повітряної дивізії перекинуті з-під Кремінної і Сватово, де вони намагалися наступати на південь", - продовжив він.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Ухилянти заплатять з відсотками: коли почнуть приходити штрафи та як покарають за їх несплату Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Колишній радник ще раз наголосив на важливості перерізати залізницю в Токмаку, що змусить російську армію переживати складну зиму в степу Запорізькому і Херсонському.

"У нас немає сил для контрнаступу, у них немає сил для наступу. Це означає стаціонарний фронт, на якому важливо - не хто чий окоп захватить, а у кого далекобійні засоби наступу, що дозволяють вибивати стоячого на місці противника", - вказав експерт.

Щодо мобілізації населення, колишній радник відзначив, що росіяни не поспішають до цього не лише через небажання підривати лояльність путіна, але й через інші фактори.

"Оскільки в них є доходи, вони вдало грають на курсі долара і забезпечують зростання доходів частини населення. Просто через те, що росія велика лембінізована країна, у них бездонний потенціал добровольців", - пояснив він.

За словами експерта, військова промисловість та навчальні табори забезпечують їхні зусилля в мобілізації добровольців. Однак проблемою залишається нестача техніки та ресурсів.

"Тому путін буде точно тягнути цю війну, принаймні старатися тягнути її до виборів у США. Тому що він сподівається, що до влади там прийдуть люди, з якими він домовиться про взаємовигоду", - закінчив він свій аналіз.

Зазначимо, що ситуація на сході України залишається напруженою, а дипломатичні та військові зусилля спрямовані на забезпечення миру та безпеки в регіоні.