У тексті політики нагадали про те, що країна відновила контроль над своїми історичними територіями, себто, Карабахом. Відтак, говорять парламентарі, «Україна теж обовʼязково переможе», тож потурати наративам ненависті і вводити санкції проти Азербайджану - неприпустимо, цитує заяву Унiан з посиланням на телеграм-канал AzFront.

У тексті заяви сказано, що Україна підтримує Азербайджан та його народ.

“Після капітуляції сепаратистів в азербайджанському Карабаху проти Азербайджану було розгорнуто медіакампанію з метою його дискредитації! Радикальні елементи вірменської діаспори та деякі міжнародні ЗМІ нарощують пропаганду ненависті та закликають запровадити санкції проти Азербайджану. Вважаємо це неприпустимим! Азербайджан діяв на своїй міжнародно визнаній території. На території Карабаху після капітуляції збройних формувань знаходять масу зброї та важкої військової техніки, незаконно ввезених сепаратистами. Переміщення вірменського населення Карабаху на територію Вірменії має ненасильницький характер – це вже підтвердила місія ООН, яка прибула в Карабах 1 жовтня та представник Держдепартаменту США Міллер”, - йдеться у зверненні парламентарів.

Депутати заявляють, що Україна підтримує Азербайджан у його боротьбі із сепаратизмом.

«19-20 вересня Азербайджан змусив вірменських сепаратистів у Карабаху капітулювати. Після цього до Вірменії поїхали понад 100 000 етнічних вірмен. Пішли повністю добровільно, оскільки Азербайджан запустив портал з інтеграції вірмен Карабаха, а чиновники закликали місцевих жителів повернутися додому і продовжувати жити з азербайджанськими паспортами... Азербайджан все зробив правильно і заслуговує на міжнародну підтримку!», - пише на своїй сторінці депутат Володимир Ватрас.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому В Україні підвищать ще один комунальний тариф Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей
Показати ще

Тим часом Голова Європейської ради Шарль Мішель анонсував проведення у Брюсселі наприкінці жовтня зустрічі лідерів Азербайджану та Вірменії з метою продовження переговорів щодо врегулювання багаторічного конфлікту на Південному Кавказі. Прем'єр Вірменії Пашинян повідомив, що він та президент Алієв прийняли це запрошення.

Проте радикальні елементи вірменської діаспори знову почали поширювати в західних ЗМІ нападки на Пашиняна та звинувачення на адресу офіційного Баку. Їхня мета – зірвати майбутні переговори та спровокувати продовження конфлікту.