Політичний експерт, співзасновник Українського інституту майбутнього Юрій Романенко вважає, що треба активніше атакувати дронами інфраструктуру на території рф.

Він вважає, що такий крок змусить рф розглянути "ціну війни", яку вона платить.

Романенко переконує, що війна вже б закінчилася, якби Україна перенсла війну на територію рф.

“Це все битиме по вартості логістики і відповідно вартості товарів”, - каже Романенко.

Він також висловлює думку, що Україна повинна була б розвивати свій власний військово-промисловий комплекс, зокрема виробництво ракет і дронів, щоб здати опір рф та блокувати її стратегічні об'єкти.

Популярні новини зараз
Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги
Показати ще

Романенко стверджує, що такі дії були б виправданими, враховуючи систематичне знищення рф портової та зернової інфраструктури в Україні, що призводить до значних економічних збитків для України.

Романенко наголошує, що атаки дронами можуть вплинути на хід війни, оскільки навіть обмежений розмір завданих збитків рф може мати серйозні наслідки.

Романенко також вказує на можливість проведення асиметричних дій на інших морях, таких як Балтійське море. Він вважає, що війна не обмежується лише Чорним морем та територією України. За його думкою, лише такі асиметричні дії можуть змусити рф замислитися про ціну війни.