Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

«Китай змушений відходити від політики Ден Сяопіна, оскільки США за демократів почали від цієї політики першими відходити. І Китаю треба якимось чином утримати рівновагу, утримати своє місце у світі, щоб не дати перенести свої підприємства до Індії, щоб не дати забрати у себе ті 35-40%, які США тримають у них. Це необхідно для виживання, для розвитку Китаю», – розповідає Соломон Манн.

Зараз, пояснює гість програми, вони намагаються м'яко тримати свої позиції і не дати США захопити нові, так би мовити, регіони, і замінити ними Китай. Проте, нагадує він, Китай – не перша країна у світі, його слово не таке важливе в економіці, але в політиці – так. Що стосується воєн в Україні та Ізраїлі, пояснює експерт, то Китай, звичайно, зараз може встати на чийсь бік і кинути туди все, але цим він втратить ті 40% в економіці, які США в ньому тримають, тому Пекін на це не піде.

Як він пояснює, майбутнє Китаю розраховане на 100 років уперед, він так будує свою політику і не розмінюватиметься на 2-3 роки. Зокрема, розповідає аналітик, Китай вважає, що через 100 років у світі буде комунізм, тобто комунізм настане так чи інакше, а вони мають бути просто готовими до цього, не підштовхувати світ до цього, а просто готуватися.

«І це те, що Китай зараз робить. Він не може за своїми планами вторгатися у світову політику. Це як сказав Конфуцій: той, хто спокійно сидить біля річки, зрештою побачить труп ворога, що пропливає повз. Це стара концепція, і вони користуються цією концепцією. Тому ми не повинні брати Китай серйозно до уваги, він не робитиме різких кроків», - пояснює Соломон Манн.

Популярні новини зараз
З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бюн розповіла, чи є ще зрадники та російські шпигуни в урядах Ізраїлю та країнах ЄС.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман пояснив, чому важливо вигнати росіян зі всіх міжнародних спортивних змагань.