Про це він розповів у програмі «Різні люди».

На думку гостя програми, перемога у війні буде за Україною однозначно, якщо ж навіть розглядати якийсь неоптимістичний варіант, що зірки на небі зійдуться погано, ЗСУ не звільнять всі території до кінця 2024 року, а до влади у США прийде Трамп і відмінить нам допомогу, то війну доведеться зупинити на якійсь лінії припинення вогню. Але цей сценарій, переконаний він, не реалістичний.

«Захід зараз як ніколи зрозумів, що Україна – це бар’єр від росії, тому буде активно допомагати, лобіювати реформи, і Україна почне потужний розвиток. Так само, між іншим, зараз усіх лякає, що якщо країна у небезпеці війни, ніхто не буде інвестувати гроші, вона помре. Але ось Ізраїль, він не помер і Україна не помре, навпаки вона буде розвиватися. А у росії яскравого майбутнього немає», - стверджує Ігор Туров.

За його словами, Захід не пробачить росії всього того, що відбувалося, і навіть за умови зменшення допомоги Україні все одно вже не буде великих інвестицій у росію. До того ж, додає експерт, колективна Азія теж не зацікавлена у сильній росії у жодному разі, тому звідти допомоги теж не варто очікувати. Як він пояснює, всі розуміють, що росія – це потенційний ворог, вона може бути тимчасовим союзником, але стратегічно – це ворог, тому краще їй не існувати, а розвалитися.

«Між іншим, європейські країни бояться розпаду росії, а азійські не бояться. У європейській частині росії живе населення, яке, якщо зубожіє, побіжить в Європу, це біженці, а азійська частина росії – це пустеля, сповнена всіляких багатств, і там відхоплювати шматки і розробляти ці родовища – це якраз дуже приємна ціль. Тому ізольована, нікому не потрібна росія розвалиться під власною вагою», - підкреслює Ігор Туров.

Популярні новини зараз
Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман пояснив, чому важливо вигнати росіян зі всіх міжнародних спортивних змагань.

Також Знай.ua писав про те, що Карпич Володимир розповів, яка ситуація із водою на Одещині, зокрема, у Бессарабії.