Після мандрівки центральною вулицею УКРАЇНСЬКОЇ СТОЛИЦІ - Хрещатиком згадалися пафосні заяви очільників Києва щодо просування Хрещатика до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Для цього вирішили виділити майже 2 мільйони бюджетних гривень і тепер, через 5 років, можна побачити вражаючий результат.

Хрещатик в останні роки перетворився на місце для зустрічей секс-туристів із братських країн, а нині ще й на пропагування кулінарних азійських кулінарних страв.

Найпопулярніші тут «питомо українські слова»: шаурма і кебаб в англомовній транскрипції. Один заклад, що розмістився поруч з КМДА, навіть вирішив похизуватися своєю «АЗІАТЧИНОЮ».

Про тотальне недотримання мовного законодавства в серці української столиці, якою керують НАЙБІЛЬШ ПАТРІОТИЧНІ партії України, просто промовчу.

Отож в результаті вийшло доволі показово і сумно:

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна
Показати ще

хотіли в СПАДЩИНУ ЮНЕСКО, а потрапили в АЗІАТЧИНУ!