Забезпечення рівних можливостей для жінок і чоловіків у сфері освіти та професійної підготовки, створення сприятливих умов для реалізації жінок у підприємництві та впровадження гендерно-чутливої соціальної політики. Про це заявив керівник виконкому партії "УДАР Віталія Кличка" Артур Палатний під час форуму "Школа лідерства жінок УДАРУ".

Під час форуму, який відбувся сьогодні у Києві, обговорювалися питання про роль жінок в сучасних українських реаліях, участь жінок у відновленні та розвитку місцевих громад під час та після воєнного стану, проблеми формування інклюзивного простору в Україні та інші.

"Сотні тисяч жінок з перших днів повномасштабної російської агресії проявили себе справжніми лідерками. 60 тисяч жінок зараз захищають Україну від ворога в лавах Збройних сил України. Десятки тисяч жінок – волонтери, парамедики, військові лікарі. Справжні лідерки. Я впевнений, сила та лідерство жінок стануть фундаментальним внеском в перемогу України та в її подальшу відбудову. Я закликаю вас братися за конкретні справи та проєкти, об’єднувати свої сили з однодумцями. Бо це реалії завтра", – наголосив від час виступу Артур Палатний.

Керівник виконкому УДАРу назвав основні пункти, за які виступає УДАР:

- Збільшення представництва жінок у органах влади усіх рівнів. Важливо не просто заповнити квоти у виборчому списку, а створити ще більше умов для розкриття потенціалу жінок, зазначив Палатний.

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

- Забезпечення рівних можливостей для жінок і чоловіків у сфері освіти та професійної підготовки. Потрібно розробляти та втілювати програми, які допоможуть жінкам реалізуватися та карʼєрно зростати, підкреслив керівник виконкому УДАРу.

- Створення сприятливих умов для реалізації жінок у підприємництві. Має бути справедливий доступ жінок до державних програм фінансування бізнесу.

- Впровадження гендерно-чутливої соціальної політики. Держава має забезпечити жінці повернення до активного життя після декретної відпустки. А це питання існування дошкільних закладів, забезпечення робочих умов для жінок-матерів, медичне забезпечення тощо.

У Форумі "Школа лідерства жінок УДАРу" також взяли участь сенаторка Сейму Литовської Республіки, депутатка Європейського Парламенту, віце-голова групи Європейської народної партії в Європарламенті Раса Юкнявічене, директор Національного Демократичного Інституту в Україні Марчін Валецький, народний депутат Верховної Ради VIII скликання, професор Національного університету "Львівська політехніка", лідер партії "УДАР Віталія Кличка" на Львівщині Оксана Юринець, народний депутат VII та VIII скликань, голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця", радниця голови Асоціаціі міст України Оксана Продан, заступниця голови КМДА Ганна Старостенко та інші.