Інфографіка, яку представляє Держекоінспекція, допомагає всім краще розуміти серйозність впливу збройної агресії російської федерації на довкілля та навколишнє середовище.

Цей вплив відчутний в різних аспектах:

забруднення водних джерел: збройні конфлікти часто призводять до забруднення водних джерел, що ставить під загрозу питну воду та водні екосистеми.

Деградація ґрунтів: відкритий вогонь та інші воєнні дії призводять до деградації ґрунтів, що негативно впливає на сільське господарство та продовольчу безпеку.

Популярні новини зараз
Притула хоче запрягти ухилянтів: "Хе**чити по 16 годин на день" ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Втрата біорізноманітності: збройні конфлікти призводять до втрати біорізноманітності через руйнування природних середовищ та масове вимирання видів.

Глобальний вплив: збитки, завдані довкіллю внаслідок збройної агресії рф, мають глобальний вплив, оскільки вони стосуються кліматичних змін та екологічних викликів.