Про це він розповів на своєму каналі.

«Повідомляють, що путін десь лежить мертвий. Ми не знаємо звичайно ж, живий путін або мертвий, але це взагалі майже і неважливо. Чому? Тому що росія та путін – це одне й те саме, і ось росія вже померла, це головне», - повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, росію зараз утримують із останніх сил, намагаються знайти якогось її двійника. Зокрема, як зазначив Михайло Шейтельман, самі ж росіяни, які поїхали зі своєї країни, намагалися знайти двійника росії, щоб жити в нормальній країні.

«Росія померла, а про путіна не знаю. Але про кого ми точно знаємо, що йому зараз дуже погано, — це Олег Царьов, який зрадив Україну, поїхав до росії і намагався стати гауляйтером від імені окупаційної влади. У Ялті вчинили на нього замах», - заявив Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, після чуток про «легку» смерть путіна, пенсіонера з кремля помітили на інвалідному візку.

Також Знай.ua повідомляв, що Микола Томенко звернувся до Беньяміна Нетаньяху: «Ну що Бібі, допоміг тобі, «твій друг», путін».