Київський міжнародний інститут соціології опублікував результати опитування думок та поглядів мешканців Києва та запитав, за кого б вони віддали свій голос на виборах мера столиці.

"В даний час вибори в Києві не плануються і невідомо, хто потенційно міг би змагатися за посаду голови столиці. Респондентам пропонувався список з 9 осіб, які можуть бути учасниками місцевих перегонів", - повідомили в КМІС.

За результатами опитування на першому місці нинішній мер столиці Віталій Кличко.

Далі з приблизно однаковою підтримкою слідують Андрій Іллєнко, Ірина Верещук та Микола Томенко.

опитування КМІС
опитування КМІС

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготувати гаманці: штрафи за неоновлення даних можуть збільшити – на скільки Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

"Водночас, - наголошується в повідомленні, - важливо звернути увагу, що 29% серед усіх респондентів не відмовилися від участі в голосуванні, але не визначилися, за кого б могли віддати свій голос".

Соцопитування проведено методом телефонних інтерв'ю, опитано 805 респондентів, які проживають у всіх районах м. Києва. Опитування проводилося з дорослими (віком 18 років і старше) мешканцями столиці, які на момент опитування проживали та були зареєстровані у Києві. За звичайних обставин статпохибка такої вибірки не перевищує 3,5%.