Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

«Ми будемо його (опалювальний сезон – Ред.) важко проходити, давайте будемо об’єктивними й не будемо собі брехати. Коли вам розбили 50% вашої енергосистеми, а по суті знищено, захоплено чи хоча б пошкоджено 50% генераційних потужностей, а одночасно у вас було пошкоджено 45% високовольтних мереж, то хорошого очікувати складно», - повідомив Олександр Харченко.

За словами гостя програми, звісно ж, після потужних російських обстрілів минулої зими не вдалося повністю відновити всю енергетичну інфраструктуру. Як зазначив Олександр Харченко, відновлення будь-якого об’єкту генерації – це кілька років важкої, інтенсивної роботи.

«Для того, щоб побудувати середню електростанцію, необхідно 4-5 років. У нас суттєвий, відчутний дефіцит електроенергії вже зараз. Він в цілому не дуже відчувається під час війни, тому що в Україні різко впало споживання. Якби цього не сталося, ми б вже дуже погано себе почували», - заявив Олександр Харченко.

Популярні новини зараз
Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, зникне інтернет і неможливо нічого зробити: українцям розповіли, як «воскресити» мережу.

Також Знай.ua повідомляв, що залишився один день: енергетики звернулися до українців.