Наш Фонд «Рідна країна» з метою популяризації українських народних традицій та підтримки дітей, батьки яких захищають нині свободу і незалежність України, реалізує благодійний проект «Святий Миколай - дітям українських героїв».

Розпочали проект вчора у Переяславі у «Хатинці Святого Миколая» у співпраці з Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав».

А сьогодні продовжили в Києві, - передали солодкі подарунки для дітей військових Національної гвардії України.

Центром спеціального призначення Національної гвардії (керівник генерал-майор Павло Яцюк) подарунки для дітей військових будуть доправлені до різних регіонів, де базуються підпорядковані підрозділи.

Популярні новини зараз
Українцям додадуть до пенсії по 200, 400 та 500 гривень Зниження тарифу на доставку газу: хто платитиме менше Отримають мізер замість підвищення: яку "подачку" заплатять замість індексації Одразу на 65%, а потім ще на 25%: українцям анонсували подорожчання комуналки
Показати ще

«Різдвяно-Новорічний цикл в Україні традиційно починається зі свята Миколая і наш обовʼязок, як командирів і дорослих, створити це свято для наших дітей попри все», - сказав керівник Центру генерал-майор Павло Яцюк.

Щира подяка за благодійний внесок у наш проект колективам кондитерської компанії «КОНТІ» та ПП «СтеллаФлекс».

Також висловлюємо вдячність за підтримку Гощанській кондитерській фабриці.