Відомий український адвокат І. Печенкін вважає, що у «Європейської Солідарності» немає підстав говорити про якусь дискримінацію у закордонних відрядженнях, а звинувачення «Слуг Народу» протирічать рішенням судів та політичній дійсності, в якій сама І. Геращенко помічена у співпраці з проросійськими силами.

«.. народний депутат України Геращенко Ірина Володимирівна дозволила собі висловити певні суб’єктивні, але ні чим не підтверджені міркування щодо суб’єктивного обмеження її та всіх членів політичної сили, яку народ України вибрав у Парламент України, на закордонні відрядження задля здійснення парламентерської діяльності. При цьому такі висловлювання були сформульовані у вкрай емоційній та агресивній формі, чого, на мою думку, має уникати державний діяч в період війни. А Голова Верховної Ради аргументовано продемонстрував, що представники «Європейської Солідарності» їздять у закордонні відрядження щонайменше в півтора рази частіше ніж депутати від «Слуги Народу» і скаржитися їм об’єктивно ні на що» - вважає український адвокат.

«Щодо проросійських зв’язків та політичної риторики, то мережа Інтернет якраз переповнена фотографіями самої Ірини Геращенко з В. Медведчуком та В. Новинським, іншими політично одіозними особами. Депутат від партії «Слуга Народу» А. Качура успішно виграв судовий позов ще у 2021 році проти інших однопартійців Геращенко, які вже раніше розповсюджували щодо нього фейки. До речі, П. Порошенко нещодавно програв схожий суд про спростування його співпраці та бізнес-зв’язків з В. Медведчуком. Тому мені здається, нашим народним депутатам потрібно ще вчитися політичної та правової культури, інакше їх очікуватимуть юридичні проблеми, а публічні дискусії краще вести аргументами, як це зробив Голова Верховної Ради України Р. Стефанчук.» - резюмував І. Печенкін.